Przejdź do treści

TERGO UHX

Wózki wysokiego składowania Tergo UXH wyróżnia wysoki udźwig i możliwość pracy z ładunkami nawet na wysokości 12 metrów. Modele te charakteryzuje bardzo solidna budowa podwozia, a także wyjątkowa stabilność. Tu nie ma miejsca na kompromisy – Tergo UHX to wózki wysoko efektywne, ergonomiczne, wydajne i niezawodne nawet podczas najbardziej wymagających prac magazynowych.

 

Wózki wysokiego składowania Tergo UHX – najwyższy poziom wydajności składowania

 

Wózek wysokiego składowania Tergo UHX 200 to przede wszystkim godna uwagi zdolność operacyjna – nawet podczas wielozmianowego transportu magazynowego. No najlepszy wybór dla magazynów, gdzie istotny jest szczególnie czas sprawności o najwyższym poziomie i maksymalna wydajność składowania. Na uwagę zasługują ergonomiczne rozwiązania, które wprowadzono w Tergo UHX. To właśnie dzięki nim model ten doskonale sprawdza się przy wyjątkowo intensywnych i niejednokrotnie również wielozmianowych operacjach. Niezawodna mini kierownica UniCarriers z ruchomym podłokietnikiem, bardzo intuicyjne systemy sterowania, a także regulowana wysokość podłogi i regulowana pozycja odchylenia fotela operatora to tylko niektóre udogodnienia, które znajdziemy w wózku wysokiego składowania Tergo UHX. Bardzo ważna jest tu również idealna widoczność, dzięki której operator pracuje wydajniej i bezpieczniej.

 

Dodatkowe elementy wyposażenia wózka Tergo UHX

 

Wózek Tergo UHX, jak pozostałe modele serii Tergo, ma możliwość personalizacji. Dostępna jest szeroka gama dodatkowego wyposażenia. Wymienić należy tu między innymi ASR, czyli system aktywnej redukcji poślizgu, a także LAS, czyli układ programowania poziomów składowania. Nie można zapomnieć również o Fast Truck, czyli systemie szybkiej wymiany akumulatora, który sprawdzi się zwłaszcza podczas wielozmianowej pracy. Godne uwagi są również hamulce kół ładunkowych, możliwość sterowania mini dźwigni hydrauliki opuszkami palców, dodatkowa kamera wideo i wskaźniki ciężaru, a także opcjonalna kabina przeznaczona do pracy w chłodni. Wszelkie te elementy nie tylko pozwalają na pełną personalizację wózka Tergo UHX, ale również zwiększają wydajność pracy operatora.

 

Wózek Tergo UHX – najlepsze rozwiązania serii Tergo

 

W wózku Tergo UHX, jak i w pozostałych modelach Tergo, postawiono na wydajność i oszczędności. Zastosowano tu wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym:

  • Przemyślana konstrukcja masztu – wózek posiada precyzyjną konstrukcję masztu i całkowicie amortyzowany system jego wysuwu. Pozwala to na zachowanie stabilności w każdych warunkach, a intuicyjne sterowanie jego podnoszeniem zwiększa bezpieczeństwo składowania towarów na wysokościach.<
  • Kontrola Odchylenia Masztu (MTC) – masz wózka jest stabilny, dzięki czemu można wyjątkowo szybko i bezpiecznie transportować palety. Znacznie zwiększa to wydajność składowania wózkiem Tergo UHX, a także zwiększa bezpieczeństwo pracy. Funkcja pozwala na zmniejszenie drgania masztu uchylnego aż do 80%.
  • Dynamiczna Kontrola Pokonywania Zakrętów (DCC) – Tergo UHX pokonuje zakręty z największą możliwą szybkością, która dostosowana jest do nachylenia masztu, przez co praca operatora jest bezpieczna i wydajna. System pozwala ponadto na kontrolę kierunku jazdy bez użycia rąk operatora - kierunek jazdy można zmienić pedałem przyspieszenia.
  • Wysoka wydajność pracy – silnik jest mocny i wydajny, a maksymalna prędkość wózka wynosi aż do 12,5 km/h. Komputer UniCarriers ATC 3 przypisuje każdemu z operatorów osobiste kody PIN, które bezpośrednio wiąże z indywidualnymi ustawieniami osiągów, co pozwala na automatyczne dostosowanie parametrów wózka do potrzeb każdego z 250 operatorów Tergo UHX.
  • Łatwość serwisowania – Tergo to niezawodna seria, w której zadbano o długie okresy między przeglądami oraz wyjątkową łatwość serwisowania. Serwisant szybko zdiagnozuje tu usterkę i wyeliminuje ją dzięki konstrukcji modułowej wózka.

 

Bezpieczny wózek Tergo UHX

 

W wózku Tergo UHX znajdziemy szereg rozwiązań technologicznych, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa pracy:

  • System zwiększania stabilności S3 – zastosowana w wózku technologia S3 cały czas monitoruje parametry wózka, w tym jego prędkość i metody sterowania oraz wydawane polecenia. Kontrolowane są ponadto ruchy masztu i wysokość podnoszenia, co pozwala zachować stabilność wózka i bezpieczeństwo w różnych warunkach pracy.
  • Układ pomocy w utrzymywaniu poziomu (LAS) – to intuicyjne rozwiązanie, dzięki któremu widły same automatycznie zatrzymują się na idealnym do przeładunku materiału poziomie. Operator musi wyłącznie lekko unieść dźwignię – reszta pracy wideł jest zautomatyzowana.
  • Aktywny system ograniczania poślizgu (ASR) – wózek jest bezpieczny w prowadzeniu, zwłaszcza gdy do pokonania ma nawierzchnię o niskim tarciu. System ten ogranicza ponadto zużycie kół wózka, co przekłada się na oszczędności.
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UHX
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.