Przejdź do treści

TERGO UFW

Model Tergo UFW to wielokierunkowy wózek wysokiego składowania, który przystosowany jest do pracy zarówno ze standardowymi paletami, jak i długimi ładunkami. Posiada możliwość jazdy bocznej, a jego ponadprzeciętne przyspieszenie i duża prędkość są gwarancją doskonałych osiągów podczas jazdy.

 

Tergo UFW – wielokierunkowy wózek do długich ładunków

 

Model Tergo UFW może podnosić ładunki na wysokość aż 9,7 m. Jest to wózek wysokiego składowania, którym można bez problemu manewrować we wszystkich kierunkach. Przeznaczony jest do pracy w korytarzach o szerokości 2,3-3 m. Dzięki możliwości jazdy bocznej wydajnie przeładuje również ładunki bardzo długie, z którymi nie radzą sobie standardowe modele wózków. O bezpieczeństwo ładunku dba tu hydrauliczny mechanizm rozszerzania wideł, a synchroniczny układ sterowania nie tylko ułatwia operatorowi zmianę kierunku, ale również wpływa na zwiększenie przepustowości. Tergo UFW jest wózkiem bardzo wydajnym, swoje doskonałe osiągi zawdzięcza ponadprzeciętnemu przyspieszeniu, dużej prędkości maksymalnej (13 km/h), a także dużej pojemności akumulatora. Silniki prądu przemiennego o dużej mocy zapewniają Tergo UFW doskonałe osiągi przy jeździe i podnoszeniu.

 

Rozwiązania technologiczne w wózku wielokierunkowym Tergo UFW

 

Producent zadbał tutaj o zaawansowane rozwiązana technologiczne, dzięki którym operator jest mniej narażony na urazy związane z chronicznym przeciążeniem mięśni i ścięgien. W wózku Tergo UFW znajdziemy między innymi małe koło kierownicy UniCarriers, a także w pełni regulowany fotel operatora, który ma możliwość odchylenia oparcia w zakresie aż 18 stopni oraz ruchomy podłokietnik i wielofunkcyjny kontroler Ergologic. Zadbano również o łatwiejsze wsiadanie do wózka – znajdziemy tu specjalny niski stopień i dodatkowy uchwyt pomocniczy. Warto zaznaczyć, że wózek Tergo UFW doskonale dopasowuje się do preferencji różnych operatorów – posiada pamięć ustawień osobistych, które przypisane są do numerów identyfikacyjnych PIN operatorów. Sterowany komputerem pokładowym system CAN-open, a także identyfikacja operatorów PIN zwiększają bezpieczeństwo i komfort pracy każdego operatora. Zadbano tutaj także o bardzo dobrą widoczność we wszystkich kierunkach. Jest to zasługą koncepcji ProVision, na którą składają się: maszt wózka zapewniający doskonałą widoczność oraz wiele elementów dodatkowego wyposażenia.

 

Wózek wielokierunkowy Tergo UFW to też bezpieczeństwo i niezawodność

 

Na uwagę zasługują tu również Systemy Zwiększania Stabilności S3 i S3-2. Pozwalają one osiągnąć najlepsze w branży parametry bezpieczeństwa, przy jednoczesnej możliwości wykorzystania całkowitych osiągów wózka. Zautomatyzowana kontrola prędkości jazdy oraz sterowania i podnoszenia w trakcie jazdy zwiększają wydajność pracy oraz obniżają jej koszty. Należy dodać, że wózek wielokierunkowy Tergo UFW posiada inteligentną konstrukcję modułową, co ułatwia jego serwisowanie, podobnie jak pokładowy układ diagnostyczny oraz menu serwisowe, które wykorzystuje komputer sterujący maszyny. System szybkiej wymiany akumulatora to natomiast jeszcze większa produktywność podczas pracy w systemie wielozmianowym.

Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UFW
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.