Przejdź do treści

PLP

UniCarriers PLP to wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej, który został wyposażony w solidną, wytrzymałą i składaną platformę przeznaczoną dla operatora. Ponadto, maszyna posiada uchylne słupki ochronne. Wózek paletowy odznacza się wydłużonymi cyklami roboczymi. Przeznaczony jest do pokonywania większych odległości. Model ten polecany jest do intensywnych prac wykonywanych w nowoczesnym magazynie.

 

Wózek paletowy PLP kierowany jest z pozycji stojącej. Operator wózka może skorzystać z niego podczas załadunku i rozładunku towaru oraz w transporcie wewnętrznym. Nawiązując do znanej serii filmowej – model ten jest szybki i mocny, a przy tym bardzo bezpieczny i stabilny. Na pokładzie bowiem, a raczej pod pokładem znajduje się 5-punktowe zawieszenie.

 

Warto również wspomnieć o niskim podwoziu wózka PLP, dzięki czemu ryzyko obrażenia stóp ograniczone jest do minimum. Zwarta konstrukcja urządzenia pozwala operatorowi na swobodne manewrowanie wózkiem nawet w wąskich, ciasnych przestrzeniach. Pięciopunktowe zawieszenie ściśle powiązane jest z technologią stabilizacji, dzięki czemu wózek osiąga doskonałą przyczepność do podłoża i wysoką stabilność boczną.

 

Co wyróżnia wózek UniCarriers PLP?

  • System zarządzania ATC T4 – zaawansowane rozwiązania technologiczne m.in. zabezpieczenie maszyny kodem identyfikacyjnym PIN, menu serwisowe zawierające funkcje diagnostyczne, dane operacyjne optymalizujące wykorzystanie floty.
  • Wysoka wydajność i osiągi – wózek szczególnie polecany jest do wymagających zadań i intensywnej pracy. Model zasilany silnikiem elektrycznym prądu zmiennego, osiąga prędkość maksymalną nawet do 12 km/h. Jest więc szybko i mocno, jak na wózek paletowy przystało!
  • Ergonomiczne regulowane ramię dyszla – wszystkie elementy sterowania wózkiem PLP zostały umiejscowione na ergonomicznym ramieniu dyszla. Z panelu sterowania można więc korzystać niezależnie od sytuacji, nawet tej najbardziej intensywnej i wielozadaniowej! Ramię dyszla można regulować, tym samym dopasowując je do indywidualnych preferencji operatora.
  • Gotowy do pracy wielozmianowej – UniCarriers PLP można wyposażyć w akumulator o pojemności nawet 600 Ah. Rezultat? Długie cykle robocze, które pożądane są w nowoczesnym magazynie każdego przedsiębiorcy!
  • Technologia stabilizacji – układ hydrauliczny wózka kontroluje nacisk na koła jezdne dzięki sile tarcia. Funkcja ta szczególnie sprawdzi się podczas pokonywania zakrętów i na wzniesieniach z wyższymi prędkościami.
Wózek magazynowy - PLP