Przejdź do treści

PLL

UniCarriers PLL, czyli kompaktowy ręczny wózek paletowy idealnie odnajdzie się pośród wąskich przestrzeni. Niestraszne są mu różne nośniki ładunków, czy też ekstremalnie nieporęczne warunki! Proponowany wózek paletowy polecany jest do:

  • Uzupełniania stanów magazynowych
  • Sporadycznego kompletowania zamówień
  • Transportu wewnętrznego na małe dystanse, np. w supermarketach, magazynach i terenach produkcyjnych

 

Komfort, bezpieczeństwo i kompaktowość – wózek paletowy PLL.

 

Wózek paletowy UniCarriers PLL może obsłużyć wiele rodzajów ładunku, bez względu na panujące temperatury w otoczeniu. Model ten poradzi sobie, zarówno w normalnych warunkach właściwych dla wolnej przestrzeni, jak i w chłodniach – nawet do -35 stopni Celsjusza. Wózek charakteryzuje się wąskim podwoziem, w wyniku czego operator maszyny może sprawnie, bezpiecznie i komfortowo pokonać rampy i pochylnie. Model wyposażony został w niskie podwozie, dzięki czemu widoczność na ładunek i widły jest niczym nieograniczona. Proponowany wózek UniCarriers PLL został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią swój czas i pieniądze! Maszyna o zminimalizowanych potrzebach konserwacyjnych i serwisowych, przeobraża się w pozytywny skutek uboczny – wyjątkowo niskie koszty eksploatacyjne to doskonała zaleta dla firm, które poszukują funkcjonalnych rozwiązań i stosownych oszczędności!

 

Co wyróżnia wózek UniCarriers PLL?

  • Krótkie podwozie o zaokrąglonych narożnikach – doskonałe przy pracy w wąskich przestrzeniach
  • Przesunięte ramię dyszla – funkcja ta umożliwia operatorowi iść z boku wózka. To wysokiej klasy bezpieczeństwo! Operator bowiem uzyskuje nieograniczoną widoczność i kontrolę wzrokową wideł i ładunku.
  • Wspólne podzespoły dla wózków PLL, PLE, PSD i PS – wydłużają bezawaryjny czas pracy oraz  maksymalizują skuteczność napraw już przy pierwszej wizycie serwisanta.
  • System zarządzania ATC T4 – zaawansowane rozwiązania technologiczne m.in. zabezpieczenie maszyny kodem identyfikacyjnym PIN, menu serwisowe zawierające funkcje diagnostyczne, dane operacyjne optymalizujące wykorzystanie floty.
  • System UniCarriers Friction Force – odpowiedzialny za zapewnienie stałego kontaktu kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.

 

System UniCarriers Friction Force – odpowiedzialny za zapewnienie stałego kontaktu kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.

Wózek paletowy transportowy - PLL Wózek paletowy transportowy - PLL (Widok z góry) Wózek paletowy transportowy - PLL (Widok drążka do sterowania)