Przejdź do treści

PLE

UniCarriers PLE to kompaktowy ręczny wózek paletowy z podnoszonymi widłami. Polecany model łączy w sobie dwie funkcje. Ułatwia on pracę ze znacznymi obciążeniami podczas kompletacji oraz pozwala na ergonomiczne podnoszenie ładunku. Należy zaznaczyć, że funkcja podnoszenia ergonomicznego jest świetnym rozwiązaniem dla operatora wózka. Dlaczego? Opcja ta bowiem ogranicza obciążenie pleców, w wyniku czego sam pracownik pracuje w przyjemnej, produktywnej atmosferze, bez odczuwania dolegliwości ze strony kręgosłupa.

 

Proponowany wózek paletowy polecany jest do:

  • Uzupełniania stanów magazynowych
  • Sporadycznego kompletowania zamówień
  • Transportu wewnętrznego na małe dystanse, np. w supermarketach, magazynach i terenach produkcyjnych

 

Co więcej, wózek UniCarriers PLE umożliwia jednoczesną obsługę dwóch palet – jednej stacjonującej na widłach i drugiej, niskiej znajdującej się na podporach. Z przodu wideł znajdują się koła najazdowe, które ułatwiają podnoszenie nośników ładunku i palet. Ponadto, wąskie podwozie zwiększa zwrotność pojazdu w wąskich, ograniczonych przestrzeniach. Na uwagę zasługuje również niskie podwozie, dzięki czemu operator maszyny nie ma ograniczonej widoczności na widły i ładunek. Wniosek? Wózek paletowy PLE prowadzi się komfortowo i bezpiecznie.

 

Co wyróżnia wózek UniCarriers PLE?

  • Przesunięte ramię dyszla – dzięki tej funkcji, operator wózka widłowego może iść z boku maszyny. Opcja ta pozwala na uzyskanie nieograniczonej widoczności i kontroli wzrokowej wideł oraz ładunku. Przesunięte ramię dyszla zostało wyposażone w klawiaturę do wprowadzania kodu zabezpieczającego PIN.
  • Podwozie o niewielkim obrysie – krótkie i wąskie podwozie wyróżnia się zaokrąglonymi narożnikami, dzięki czemu operator może pobierać i ustawiać palety w bardzo wąskiej, ograniczonej przestrzeni. Ponadto, zaokrąglone narożniki ograniczają do minimum ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru. 
  • Wspólne podzespoły dla wózków PLL, PLE, PSD i PS – wydłużają bezawaryjny czas pracy oraz maksymalizują skuteczność napraw już przy pierwszej wizycie serwisanta.
  • System zarządzania ATC T4 – zaawansowane rozwiązania technologiczne m.in. zabezpieczenie maszyny kodem identyfikacyjnym PIN, menu serwisowe zawierające funkcje diagnostyczne, dane operacyjne optymalizujące wykorzystanie floty.
  • System UniCarriers Friction Force – odpowiedzialny za zapewnienie stałego kontaktu kół z podłożem i stabilną pracę w każdych warunkach.
Wózek paletowy transportowy - PLE