Przejdź do treści

ALL/XLL

UniCarriers ALL/XLL to wózki niskiego podnoszenia, które mogą być obsługiwane z pozycji stojącej lub siedzącej.

 

Wózki niskiego podnoszenia UniCarriers ALL/XLL to komfortowe urządzenie, przeznaczone do niskiego transportu w wymagających warunkach. Model ten rekomendowany jest do pracy pod znacznym obciążeniem, do długich cykli roboczych. Urządzenie dostosowane jest do indywidualnych preferencji operatora, a wszystko to za sprawą dobrze rozmieszczonych, łatwo dostępnych przyrządów sterowniczych ze wspomaganiem. Aby usprawnić pracę wielozmianową, akumulator został zainstalowany na rolkach, w wyniku czego jego wymiana przebiega szybko, łatwo i sprawnie.

 

  • Wspólne podzespoły z maszynami PSH, TS i X Ergo, modułowa budowa - wydłużają bezawaryjny czas pracy oraz maksymalizują skuteczność napraw już przy pierwszej wizycie serwisanta.
  • Zastosowanie bezszczotkowego silnika – zasilany prądem przemiennym zmniejsza zużycie podzespołów układu hamulcowego, w wyniku czego okres eksploatacji między przeglądami jest znacznie wydłużony.
  • Zoptymalizowana wydajność – mocny silnik dostępny na pokładzie wózka ALL/XLL oferuje znaczne przyspieszenie i wysoką prędkość podczas przemieszczania się na pomiędzy miejscami pobierania towaru.
  • Doskonała widoczność w każdym kierunku – wózki ALL i XLL to urządzenia przeznaczone do niskiego podnoszenia ładunku, które oferują doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, dzięki czemu komfort i łatwość pracy wkracza na wysoki poziom bezpieczeństwa.
  • Wszechstronność pozycji stojącej – zwarta konstrukcja maszyn doskonale odnajduje się w wąskich przestrzeniach, natomiast możliwość kierowania wózkiem w pozycji stojącej pozwala operatorowi na zajęcie ergonomicznej pozycji nawet podczas intensywnego czasu pracy.
  • Doskonale rozmieszczone elementy sterowania – aspekt ten zwiększa poziom ergonomii otoczenia operatora. Modele zostały wyposażone w pełni regulowane koło kierownicy ze wspomaganiem oraz w pulpit obsługi, dzięki czemu pracownik magazynu może zająć najlepszą pozycję podczas załadunku i rozładunku. Należy zaznaczyć, że miejsce do pisania i przestrzeń do przechowywania należy do standardowego wyposażenia rekomendowanych urządzeń.
Wózek magazynowy - ALL/XLL