Przejdź do treści

PSL

UniCarriers PSL to kompaktowy ręczny wózek, przystosowany do układania w stosy.

 

Model ten świetnie sprawdzi się podczas:

  • Uzupełniania stanów magazynowych
  • Pobierania towarów zgodnie z zamówieniem
  • Transportu wewnętrznego realizowanego na małych odległościach, np. w magazynach nowoczesnych, supermarketach czy też na obszarach produkcyjnych

 

Kompaktowy ręczny wózek PSL to niezastąpiony kompan podczas pobierania i odkładania palet do 2090 mm w bardzo wąskich miejscach. Wózek posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu wózek świetnie radzi sobie w bardzo ciasnych miejscach. Wysunięty dyszel pozwala operatorowi poruszać się pieszo obok wózka, dzięki czemu zachowane jest najwyższej klasy bezpieczeństwo i odpowiednia widoczność. Dyszel został wyposażony w ergonomiczną główkę, która umożliwia operatorowi oburęczną obsługę. Ponadto na dyszlu znajdują się łatwo dostępne elementy obsługowe. Tu chyba nie musimy wspominać, iż praca z UniCarriers PSL to sama przyjemność!

 

Kompaktowy wózek o wszechstronnym zastosowaniu – PSL UniCarriers

 

Wózek PSL to trwała i łatwa w obsłudze maszyna o udźwigu do 1250 kg. Model ten świetnie sprawdzi się podczas pobierania towarów według zamówień oraz układaniu w stosy o wysokości maksymalnej do 2090 mm.

 

Co wyróżnia wózek PSL UniCarriers?

  • Przesunięte ramię dyszla – nieograniczona widoczność i kontrola wzrokowa wideł oraz ładunku ułatwia pracę operatora, pozytywnie wpływając na bezpieczeństwo podczas wykonywanych zadań.
  • Klawiatura do wprowadzania kodu PIN – dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności (trzy ustawienia kategorii operatorów), zabezpieczenie urządzenia przed dostępem osób nieupoważnionych.
  • Sterownik ATC T4 – szybkie diagnozowanie i usuwanie zaawansowanych kodów usterek
  • Niewielki obrys podwozia – krótkie i wąskie podwozie (tylko 660 mm) wyróżnia się zaokrąglonymi narożnikami, dzięki czemu ustawianie i pobieranie palet w wąskich przestrzeniach jest sprawne, bezpieczne i proste. Ponadto, zaokrąglone narożniki ograniczają ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru. Na uwagę zasługuje również nisko osadzone podwozie osłonięte stalą oraz zderzak, który skutecznie zapobiega wystąpieniu ewentualnym urazom stóp.
  • Technologia Friction Force – wyższe osiągi na każdym rodzaju podłoża. System Friction Force (4-punktowy) obejmuje elastyczne połączenie pomiędzy zespołem podwozia, silnika i widłami. Innowacyjne rozwiązania sprawia, że koła jezdne nawet na nierównym podłożu zapewniają stały nacisk, w wyniku czego został osiągnięty bezpieczny poziom przyczepności np. na rampach i platformach przeładunkowych.
  • Wspólne podzespoły – zbudowany modułowo, z wykorzystaniem wspólnych podzespołów dla PLL Piccolo, PSD Doppio i PS Alto, wózek ma ograniczone przestoje do minimum. Współczynnik skuteczności napraw za pierwszym razem? Szalenie wysoki!
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PSL