Przejdź do treści

PSH

UniCarriers PSH to kompaktowy, ręczny wózek przystosowany do układania ładunku w stosy. Wyróżnia się on niezwykła trwałością i mocą. Niestraszne są mu trudne warunki – te pokonuje bez chwili zwątpienia. 

 

Wózek kompaktowy, ręczny PSH polecamy do:

  • Transportu wewnętrznego, np. w magazynach nowoczesnych
  • Kompletowania zamówień
  • Układania w stosy na wysokości do 5400 mm

 

Na szczególną uwagę zasługuje niskie podwozie, które dba o komfort, bezpieczeństwo i nieograniczoną widoczność operatora podczas wykonywanej pracy.

 

Co ciekawe, na pokładzie znajduje się również funkcja umożliwiająca pracę z dyszlem, dzięki czemu wózek świetnie radzi sobie w bardzo ciasnych miejscach. Wysunięty dyszel pozwala operatorowi poruszać się pieszo obok wózka, dzięki czemu zachowane jest najwyższej klasy bezpieczeństwo i odpowiednia widoczność. Dyszel został wyposażony w ergonomiczną główkę, która umożliwia operatorowi oburęczną obsługę. Ponadto na dyszlu znajdują się łatwo dostępne elementy obsługowe.

 

Co wyróżnia wózek ręczny UniCarriers PSH?

  • Wszechstronna trwałość i wytrzymałość w trudnych warunkach pracy – łatwy w obsłudze wózek sprawdzi się podczas przeładunku materiału w miejscach, w których czyha wiele wyzwań. Udźwig urządzenia wynosi 1600 lub 2000 kg (w zależności od wyboru modelu).
  • Wysokiej klasy maszty dbają o widoczność i maksymalną kontrolę. Proponowane urządzenie posiada trzy rodzaje masztów – model teleskopowy T, wariant teleskopowy TFV (odpowiedzialny za podnoszenie swobodne i maksymalną widoczność), a także podwójny maszt teleskopowy DTFV. Rezultat? Proporcjonalne funkcje podnoszenia i opuszczania umożliwiają operatorowi precyzyjne sterowanie maszyną, a także kontrolowanie ruchu wideł i ładunku.
  • Przesunięte ramię dyszla – nieograniczona widoczność i kontrola wzrokowa wideł oraz ładunku ułatwia pracę operatora (pracownik może iść z boku maszyny), pozytywnie wpływając na bezpieczeństwo podczas wykonywanych zadań.
  • Klawiatura do wprowadzania kodu PIN – dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności (trzy ustawienia kategorii operatorów), zabezpieczenie urządzenia przed dostępem osób nieupoważnionych.
  • Sterownik ATC T4 – szybkie diagnozowanie i usuwanie zaawansowanych kodów usterek
  • Niewielki obrys podwozia – krótkie i wąskie podwozie wyróżnia się zaokrąglonymi narożnikami, dzięki czemu ustawianie i pobieranie palet w wąskich przestrzeniach jest sprawne, bezpieczne i proste. Ponadto, zaokrąglone narożniki ograniczają ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru. Na uwagę zasługuje również nisko osadzone podwozie osłonięte stalą oraz zderzak, który skutecznie zapobiega wystąpieniu ewentualnym urazom stóp.
  • Wspólne podzespoły – zbudowany modułowo, z wykorzystaniem wspólnych podzespołów dla PLL Piccolo, PSD Doppio, PSL Solo, PS Alto, TS Nova, A Ergo i X Ergo wózek ma ograniczone przestoje do minimum. Współczynnik skuteczności napraw za pierwszym razem? Szalenie wysoki!
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PSH