Przejdź do treści

PSD

Model PSD to kompaktowy wózek ręczny, który przeznaczony jest do układania w stosy na podwójnej głębokości. Doppio PSD jest wózkiem uniwersalnym, który sprawdzi się również do obsługi otwartych nośników ładunku, a także do obsługi podwójnych palet oraz załadunku i rozładunku na platformach przeładunkowych. Wózek PSD można ponadto wykorzystać do transportu wewnętrznego na niewielkie odległości, w tym między innymi do transportu w obszarach produkcyjnych, w supermarketach czy w niewielkich magazynach. 

 

Wózek PSD do układania w stosy – wysoki komfort pracy operatora 

 

UniCarriers PSD posiada niskie podwozie, dzięki czemu doskonale nadaje się do pobierania i odkładania palet w przestrzeniach szczególnie ograniczonych. Znajdziemy tu także funkcję, dzięki której możliwa jest praca z dyszlem w pozycji pionowej, co sprawia, że wózek PSD sprawdzi się również przy pracy w wyjątkowo ciasnych miejscach. Gdy dyszel jest wysunięty, operator może poruszać się pieszo przy wózku, dzięki czemu ma on lepszą widoczność i jest bezpieczniejszy. Zachowanie kontroli wzrokowej wideł i ładunku oraz ograniczone ryzyko urazu stóp to jedne z głównych atutów tego typu rozwiązania. 

Główka dyszla jest ergonomiczna i może być obsługiwana oburęcznie, ponadto wyposażona została w bezproblemowo dostępne elementy obsługowe, dzięki czemu praca z wózkiem przebiega sprawnie i komfortowo. Na przesuniętym ramieniu dyszla znajduje się klawiatura do wprowadzania kodu PIN, który zabezpiecza wózek przed dostępem osób nieupoważnionych. Można tu również ustawić trzy kategorie operatorów, dzięki czemu mogą mieć oni dostęp do zakresu osiągów, które dostosowane są do indywidualnych umiejętności i potrzeb. Sterownik ATC T4 posiada również funkcję zaawansowanych kodów usterek, co pomaga w szybkim serwisowaniu maszyny i eliminacji awarii.

 

Wózek UniCarries PSD – wszechstronność i prosta obsługa 

 

Ręczny wózek PSD jest wszechstronny i łatwy w obsłudze. Wąskie i jednocześnie krótkie podwozie sprawia, że operator może pobierać i ustawiać palety również w wąskich przestrzeniach. Znajdziemy tu ponadto zaokrąglone narożniki, dzięki czemu ograniczone zostało ryzyko uszkodzenia towaru. Zabezpieczono również operatora – nisko osadzony zderzak zapobiega urazom stóp operatora.

Na uwagę zasługuje zastosowana w wózku PSD technologia Friction Force, dzięki której możliwe są wyższe osiągi na każdym rodzaju podłoża. Rozwiązanie to obejmuje elastyczne połączenia między podwoziem i silnikiem a widłami. Sprawia to, że koła jezdne posiadają stały nacisk, bez względu na równość podłoża. Użytkownicy mają do wyboru różne warianty kół jezdnych, a ponadto godna uwagi jest tu funkcja kontroli staczania się ze wzniesień, dzięki czemu poziom przyczepności na rampach oraz platformach przeładunkowych jest bezpieczny. 

 

Ręczny wózek PSD – zwarta konstrukcja i wydłużony okres sprawności 

 

Wysokiej jakości wózek PSD posiada konstrukcję modułową. Dzięki zwartej konstrukcji model PDS może być bez problemu transportowany na przyczepie, gdzie zajmować będzie tylko połowę jej powierzchni. Może on pracować nawet w najwęższych korytarzach magazynów, co w znacznym stopniu wpływa na wykorzystanie powierzchni oraz przestrzeni magazynowej.

Koncepcja wspólnych podzespołów UniCarriers sprawia, że przestoje związane z naprawą wszechstronnego wózka PSD do układania w stosy ograniczone są do minimum. Okres sprawności ręcznego wózka PSD wydłużono ponadto przez zastosowanie bezszczotkowego silnika, dzięki któremu można wydłużyć okresy eksploatacji między kolejnymi przeglądami. Wysoka wydajność wózka PSD gwarantuje efektywność operacji magazynowych.

Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PSD
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.