Przejdź do treści

PS

UniCarriers PS to ręczny, kompaktowy wózek przystosowany do układania ładunku w stosy. Model ten wyróżnia się niezwykłą elastycznością, szczególnie w przestrzeniach wąskich i ciasnych. Maszyna doskonale radzi sobie z obsługą otwartych nośników ładunku.

 

Kompaktowy PS UniCarriers polecamy do:

  • Magazynów nowoczesnych, z wąskimi przestrzeniami
  • Układania ładunku w stosy o wysokości do 3590 mm
  • Okazjonalnego kompletowania zamówień
  • Krótkodystansowego transportu wewnętrznego

 

Kompaktowe wymiary wózka umożliwiają pracę z dyszlem, dzięki czemu wózek świetnie radzi sobie w bardzo ciasnych miejscach. Wysunięty dyszel pozwala operatorowi poruszać się pieszo obok wózka, dzięki czemu zachowane jest najwyższej klasy bezpieczeństwo i odpowiednia widoczność. Dyszel został wyposażony w ergonomiczną główkę, która umożliwia operatorowi oburęczną obsługę. Ponadto na dyszlu znajdują się łatwo dostępne elementy obsługowe.

 

Co wyróżnia wózek UniCarriers PS?

  • Maszty zapewniające maksymalną kontrolę i niczym nieograniczoną widoczność – model został wyposażony w dwa rodzaje masztów typu Clear View. Pierwszy z nich – teleskopowy TV – dba o zapewnienie operatorowi podczas pracy z wózkiem niczym nieograniczonej widoczności. Drugi wariant TFV nie tylko dba o zapewnienie maksymalnej widoczności, ale również o swobodne podnoszenie ładunku. Rezultat? Proporcjonalne funkcje podnoszenia i opuszczania umożliwiają operatorowi precyzyjne sterowanie maszyną, a także kontrolowanie ruchu wideł i ładunku.
  • Przesunięte ramię dyszla – nieograniczona widoczność i kontrola wzrokowa wideł oraz ładunku ułatwia pracę operatora (pracownik może iść z boku maszyny), pozytywnie wpływając na bezpieczeństwo podczas wykonywanych zadań.
  • Klawiatura do wprowadzania kodu PIN – dostęp do zakresu osiągów dostosowanych do umiejętności (trzy ustawienia kategorii operatorów), zabezpieczenie urządzenia przed dostępem osób nieupoważnionych.
  • Sterownik ATC T4 – szybkie diagnozowanie i usuwanie zaawansowanych kodów usterek
  • Niewielki obrys podwozia – krótkie i wąskie podwozie wyróżnia się zaokrąglonymi narożnikami, dzięki czemu ustawianie i pobieranie palet w wąskich przestrzeniach jest sprawne, bezpieczne i proste. Ponadto, zaokrąglone narożniki ograniczają ryzyko uszkodzenia przewożonego towaru. Na uwagę zasługuje również nisko osadzone podwozie osłonięte stalą oraz zderzak, który skutecznie zapobiega wystąpieniu ewentualnym urazom stóp.

 

Wspólne podzespoły – zbudowany modułowo, z wykorzystaniem wspólnych podzespołów dla PLL Piccolo, PSD Doppio, PSL Solo i PSH Alto, wózek ma ograniczone przestoje do minimum. Współczynnik skuteczności napraw za pierwszym razem? Szalenie wysoki!

Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PS