Przejdź do treści

Ergo XML

Model ERGO XML to wózek do układania w stosy na podwójnej głębokości, który kierowany jest przez operatora przebywającego w pozycji siedzącej. To szybki i bezpieczny wózek dwupaletowy, który doskonale sprawdza się w pracy przy obsłudze linii produkcyjnej oraz przeładunku towarów między platformami. ERGO XML przystosowany jest do jazdy ciągłej oraz do pracy w wąskich korytarzach roboczych. 

 

Wózek ERGO XML do układania w stosy – wysoka wydajność pracy 

 

Kompaktowy wózek ERGO XML to pionierskie rozwiązanie UniCarriers, jeśli chodzi o układanie w stosy z pozycji siedzącej. Opcja ta pozwala na skrócenie cyklu obsługi, dzięki czemu jest to rozwiązanie pożądane zwłaszcza podczas obsługi linii produkcyjnych oraz podczas przeładunku międzyplatformowego. ERGO XML to wózek do układania w stosy, który doskonale sprawdzi się nawet podczas intensywnej pracy w trakcie przeładunku towarów. Znajdzie również zastosowanie w momencie, kiedy do pokonania będą długie dystanse w związku z potrzebą wykonania transportu wewnątrzmagazynowego. 

 

Model ERGO XML – ergonomiczna konstrukcja i sprawny system zarządzania 

 

Na szczególną uwagę zasługuje ergonomiczna konstrukcja wózka ERGO XML, a zwłaszcza małe koło kierownicy ze wspomaganiem oraz możliwość regulacji fotela, podłokietnika i podłogi. Dla pełnego komfortu pracy operatora, ERGO XML zapewnia mu ponadto ochronę w obrębie wózka, nie tracąc przy tym widoczności, dzięki czemu przenoszenie ładunku będzie nie tylko bezpieczne, ale również precyzyjne. 
Wózek ERGO XML sprawdzi się także przy pracy wielozmianowej. Akumulator umieszczony został tu na rolkach, dzięki czemu jego wymiana jest nie tylko łatwa, ale również nie powoduje dłuższych przestojów w pracy. 

 

Wózek do układania w stosy ERGO XML – wydłużony okres sprawności i wysokie osiągi 

 

ERGO XML to godne uwagi, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Sterowanie przy pomocy systemu zarządzania ATC 4 sprawia np., że możliwe jest ustawienie kategorii operatorów z zabezpieczeniem kodem PIN, co uniemożliwia dostęp osobom nieupoważnionym. Na uznanie zasługuje także specjalistyczne menu serwisowe wózka ERGO XML, ponieważ znajdują się tu funkcje diagnostyczne pozwalające znacznie przyspieszyć i ułatwić serwisowanie oraz naprawę. Wydłużony okres sprawności i łatwa naprawa to także zasługa modułowej budowy ERGO XML oraz zastosowania wspólnych z innymi modelami ERGO podzespołów. 

Model do układania w stosy ERGO XML to także wysokie osiągi – znajdziemy tutaj mocny silnik prądu przemiennego, dzięki któremu wózek może osiągnąć prędkość 11 km/h, co jest niezbędne do obsługi palet z wysoką wydajnością. Warto zaznaczyć, że wydajność ta zachowana jest również podczas układania w stosy na podwójnej głębokości.

Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - Ergo XML