Przejdź do treści

Ergo A

Wózki ERGO A, w tym wózki ERGO AJN i ERGO ASN to modele przeznaczone do układania w stosy, które kierowane są z pozycji stojącej. To produkty wszechstronne, które sprawdzą się nie tylko do układania w stosy, ale także do transportu wewnętrznego oraz obsługi palet podwójnych. Model ERGO A zajmuje mniej miejsca niż inne ręczne wózki do układania w stosy, które posiadają platformę.

 

Wózek Ergo A (modele AJN i ASN) – wszechstronność i większa produktywność  

 

Uniwersalny wózek ERGO A sprawdzi się do przenoszenia otwartych nośników ładunku przy podporach standardowych, a ponadto może być wykorzystany do przenoszenia nośników zamkniętych ładunku między podporami szerszymi. Tu wysoka wydajność oraz duża produktywność wózka połączone zostały z jego ergonomiczną konstrukcją, a składane stabilizatory boczne dodatkowo podnoszą parametry użytkowe serii ERGO A. 
Dzięki konstrukcji modułowej wózki ERGO A można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb magazynowych oraz łatwo je serwisować i naprawiać. Zadbano również o efektywność pracy wielozmianowej, ponieważ wózki ERGO AJN i ERGO ASN posiadają akumulatory umieszczone na rolkach, dzięki czemu ich wymiana jest szybka i bezproblemowa.

 

Wózek do układania w stosy ERGO A – najwyższy poziom bezpieczeństwa 

 

Wózek ERGO A do układania w stosy, oprócz wszechstronności, charakteryzuje również wysoki poziom bezpieczeństwa oraz kompaktowa konstrukcja. O bezpieczeństwo operatora dba tutaj słupek ochronny, znajdujący się nad jego głową. W przedziale operatora zadbano również o dobre rozmieszczenie i łatwą dostępność elementów sterowania, ponadto wózek został wyposażony w układ kierowniczy ze wspomaganiem, a na podłodze znajduje się nożny przełącznik czuwakowy. 

Specjalna konstrukcja wideł wózka ERGO A ułatwia dostęp do palet i pozwala na skrócenie drogi przeładunku materiału, a tym samym na zwiększenie tempa przeładunku. Na uwagę zasługuje również konstrukcja wózka – takie rozwiązanie nie tylko zwiększa szybkość oraz wydajność pracy operatora, ale również wpływa pozytywnie na wytrzymałość wózka oraz na bezpieczeństwo operatora.

 

Wózek Ergo A do układania w stosy – komfortowe warunki pracy operatora

 

Przedział operatora ERGO A posiada dobrze rozmieszczone elementy sterowania oraz możliwość indywidualnej regulacji podłokietnika, fotela itp. Sterowanie podnoszeniem oraz opuszczaniem jest intuicyjne i odbywa się dzięki wykorzystaniu zaworu proporcjonalnego. Znajdziemy tutaj również regulowane koło kierownicy ze wspomaganiem i pulpit obsługi, dzięki któremu przyjęcie wygodnej pozycji nie będzie problemem. 

ERGO A posiada także miejsce do pisania oraz praktyczną przestrzeń do przechowywania. Amortyzowana podłoga minimalizuje odczuwalność wibracji, ponadto godny uwagi jest tu także nisko osadzony stopień, dzięki któremu wsiadanie i wysiadanie z wózka jest łatwiejsze, a ilość dostępnej przestrzeni w kabinie – większa. 

Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - Ergo A